Oğlu yumruk attı, annesi ağladı!

  • Ana Sayfa
  • Oğlu yumruk attı, annesi ağladı!
Oğlu yumruk attı, annesi ağladı!
Bakana yumruklu saldırı düzenleyen öğretmen tutuklandı. Annesi bakana 'affet' diye ağladı. Abone ol

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a yumruklu saldırıda bulunan Şahin Şimşek, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kayseri Adliyesi’ne getirilen Şahin Şimşek, 2’inci Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkarıldı. Şimşek’in, Enerji ve Tabii Kayn seo usa aklar Bakanı Taner Yıldız’a verilen sağlık raporu ve diğer deliller çerçevesinde tutuklanmasına karar verildi.

YUMRUĞU NİYE ATTIĞINI ANLATTI

İŞTE YUMRUKLU SALDIRI ANI


Bakan Yıldız’a yumruklu saldırıyı gerçekleştiren Şahin Şimşek’in avukatı Yusuf Çakmak, mahkeme sonrası soruları yanıtladı.

Avukat Çakmak, müvekkilinin mahkeme tarafından tutuklandığını belirterek, "Elbette bu tutuklamada toplumdaki infialin de etkisi oldu. Müvekkilim mahkemedeki ifadesinde, planlı bir saldırı olmadığını, o anki manzaradan çok duygulandığını ve çok pişman olup özür dilediğini bildirdi" diye konuştu.

Mahkemede tutuklanmasına karar verilen Şahin Şimşek, daha sonra geniş güvenlik önlemleri altında ekip aracına bindirilerek cezaevine götürüldü.

Saldırganın annesi Ayşe Öz de oğlu ekip aracına bindirilip cezaevine götürülürken gözyaşlarına hakim olamadı.

Gazetecilerin sorularını güçlükle yanıtlayan Ayşe Öz, "Bakanımız Taner Yıldız’ın oğlumu affetmesini istiyoruz. Onun kusuruna bakmasın. Oğlum pişman olmuştur, bile bile yapmamıştır" diye konuştu.Kategori : GÜNCEL