Gözlerinize inanamayacaksınız!

  • Ana Sayfa
  • Gözlerinize inanamayacaksınız!
Gözlerinize inanamayacaksınız!
Bir köpeğin ölen eşini metrelerce taşıdığını görmüştük ancak böylesi sanırız ilk kez görüntülendi!Abone ol

Antalya'da sokak kedisinin, cadde ortasında otomobil çarpan dişisini hayata döndürmek için kalp masajı yaparcasına göğsüne patileriyle dokunup saatlerce başında nöbet tutması görenleri şaşırttı.

Antalya'nı en iyi reklam ayarları n merkezindeki Kızılsaray Mahallesi 76 Sokak'ta dün öğleden sonra bir otomobilin çarpması sonucu can çekişen dişi kedinin başında, erkeği saatlerce nöbet tuttu.

Ön patileriyle dişinin kalbinin bulunduğu yere yumuşak ritimle sürekli dokunan sokak kedisi, bu işlemi aralıklarla 2 saat boyunca sürdürdü.

Park etmiş iki otomobilin ortasında yaşanan bu durumu fark eden mahalle sakinlerinden Mehmet Ali Alkaya ile Ulviye Sevinç yardım etmek istedi, fakat kedi buna izin vermedi.

Çare olarak aranan Antalya Veterinerler Odası Başkanı Muammer Saygılı, bir meslektaşıyla olay yerine geldi. Telefonla aranıp durum söylendiğinde erkek kedinin kalp masajı yaptığına inanmadığını vurgulayan Saygılı, gözleriyle gördüğünde de şaşırdığını itiraf etti.

Mesleğinde 31 yılı geride bırakan Saygılı, daha önce buna benzer bir olayı duymadığını belirtti. Ameliyathaneye getirilen dişi kedi hayata döndürülemedi.

Görüntüleri izlemek için TIKLAYINKategori : GÜNCEL