Yatağında uyurken trafik kurbanı oluyordu

  • Ana Sayfa
  • Yatağında uyurken trafik kurbanı oluyordu
Yatağında uyurken trafik kurbanı oluyordu
Esenler'de öyle bir trafik kazası oldu ki evinde uyuyan bir kişi neredeyse kazanın kurbanı olup yaşamını yitiriyordu.Abone ol

Esenler'de, içinde alkollü olduğu ileri sürülen 3 gencin bulunduğu otomobil, zemin kattaki evin penceresine çarptı. O sırada yatağında uyuyan bir kişi, üzerine devrilen duvar ve cam parçalarıyla yaralandı. Aynı odada uyuyan eşi ve bebeği ise şans eseri yara almadan kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, babas yunanistan turist ının otomobilini izinsiz kullanan bir genç yanına 15 yaşlarında 2 arkadaşını da alarak gezmeye çıktı. Alkol aldıkları iddia edilen gençler kullandıkları 34 GZC 51 plakalı otomobille Niğboğlu Caddesi üzerinde bir araca vurarak kaza yaptı. Kaza sonrası kontrolden çıkan otomobil Turan Kaldır (28) ve ailesinin yaşadığı zemin kattaki evin penceresine çarptı.

Çarpmanın etkisiyle duvarın bir kısmı ve pencere, o sırada yatağında uyuyan Turan Kaldır'ın üzerine uçtu. Kazada yaralanan Kaldır sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Aynı odada yatan eşi Elif Kaldır ve bebeği ise kazayı yara almadan atlattı. Otomobilde bulunan gençler kazadan sonra olay yerinden kaçmaya çalıştı ancak polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan gençler karakola götürüldü.
Uykuda gelen kazanın şokunu yaşayan Elif Kaldır, "Yatağımızda uyuyorduk. Aniden otomobil gelip pencereye çarptı. Duvar ve pencere eşimin üzerine çöktü." diye konuştu.

Kaza yerinde toplanan mahalle sakinleri ise "Araçta 3 genç vardı. Yaşları küçüktü. Gençlerden birisi babasından izinsiz otomobili almış. Önce bir kamyona çarpmışlar. Ardından da araç kontrolden çıkıp evin penceresine vurmuş" dedi.

Polis kaza yerinde geniş çaplı incelemelerde bulundu.Kategori : GÜNCEL