Volkan Konak'tan kadın itirafı!

  • Ana Sayfa
  • Volkan Konak'tan kadın itirafı!
Volkan Konak'tan kadın itirafı!
Volkan Konak Pepsi'nin milyon dolarlık teklifini reddederek bir sürü insanı hayrete düşürdü. Peki onu ne ikna eder? Kendi anlattı;Abone ol

CNN Türk ekranlarından Volkan Konak rüzgarı geçti. Saba Tümer'e konuk olan ünlü müzisyen hem izleyenleri hem de Saba Tümer'i koparttı. Show TV'deki programın, hayat felsefesi ve Pepsi'den aldığı reklam filmi teklifine kadar Tümer'in sorularını cevaplayan Konak açtı ağzını yumdu gözünü.

Gazeteciler.com'un haberine göre; Show TV'deki programını anlatan Konak herhangi bir anlaşma imzalamadığını söyledikten sonra Saba Tümer laf maryland seo arasında çarpıcı bir itirafta bulundu. Meğer Show TV, Saba Tümer'i daha önce iki defa kazıklamış.

SHOW TV TÜMER'İ İKİ KERE KAZIKLAMIŞ

Volkan Konak: Show TV ile yaptığım program için anlaşma bile imzalamadım. Gerçekten anlaşma bile yapmadım. TV tarihinde kaç kişi sözleşmesiz program yapmıştır. Show TV beni kaç kere kazıklayabilir ki sonuçta?

Saba Tümer: Beni iki defa kazıkladılar

BENİ PARAYLA İKNA EDEMEZSİNİZ AMA KADINLA BELKİ!

Pepsi'den aldığı milyon dolarlık reklam filmi telifini red ettiği söylenen Volkan Konak bu konuya da ilginç açıklamalar getirdi. Konak daha önce de bir çok reklam teklifi aldığını ve bunlar arasında 2 milyon Euro'ya varan rakamları bile red ettiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Pepsi'den gelen teklifi doğrularken, teklifi inandırıcı bulmayan bazı yazılara atıfta bulunarak çok sert bir tepki gösterdi.

Volkan Konak: O markanın üst düzey yöneticileriyle oturduk konuştuk. Tekliflerini detaylı anlattılar. Beni parayla ikna edemezsiniz. Belki kadınla falan ikna edebilirsiniz ama parayla asla. Ben de o markanın yöneticilerine anlattım. İnsanlara çıkıp 'bu ürünü alın diyemem' dedim. Başka teklifler de var. Bankalardan, siyasi partilerden... Ama istemiyorum ya. İçinde müzik olmayan bir şey istemiyorum.

PEPSİ'DEN BANA TEKLİF GELDİ! KIÇLARINI DA YIRTSALAR GELDİ!

Birileri kabül etmese de aynen böyle oldu. Kendilerini yırtsalar da, kıçlarını yırtsalar da bu oldu.

Saba Tümer: Ayyy, yapma Volkan bipli konuşma...

Volkan Konak: Niye ki bu da mı olmaz? Kıç folklorik bir deyimdir. Cem Yılmaz diyebiliyor da ben niye demiyim. Bir şey olmaz ya boşver. Eski patronumun kanalı. Ben de O'nun sanatçısıyım. Anlayacaktır beni.Kategori : GÜNCEL