İşte sağlıklı yaşamın formülü

  • Ana Sayfa
  • İşte sağlıklı yaşamın formülü
İşte sağlıklı yaşamın formülü
Daha sağlıklı bir beden ve ruha sahip olmak da her insanın dileğidir. Peki bahar aylarına özel bir diyet var mı? Abone ol

Doktor Ender Saraç, sağlıklı yaşamın sırrını "Köy tipi beslenirim, 20 yıldır hiç değişmedim" sözleriyle açıkladı.

Klasik zayıflama trendlerinin değişime uğradığını ve zayıflamanın sadece bahar aylarına ait bir olgu olmayıp, bütün yıla yayılması gerektiğini düşünüyor.

Doktor Saraç Zaman'dan H. Salih Zengin'e diyet ve sağlıklı yaşam hakkında önemli açıklamalar yaptı.

BU UYARILA virginia seo R ÖNEMLİ

İnternetteki diyet yöntemlerinin ve oradan satılan ilaçların çoğunu tehlikeli bulan Saraç, "İnternetten satılan ilaçlar ve yöntemlere katiyen itibar etmeyin. Bir hekim ya da diyetisyenin resmi sitesinde yazan ya da referanslı kaynaklardan okunanlara itibar etmek lazım.
Benim adımla bile www.endersarac.net diye site kurup, fan kulüp ilaç tavsiye eden, bilgi verenler var. Oysa benim sitem sadece www.endersarac.com adıyla hizmet veriyor, o yüzden her bilgiyi kontrol etmek önemli." diyor.

İŞTE SİHİRLİ FORMÜL

SABAHLARI

Sağlıkla ilgili tek dezavantajım aşırı çalışmak. 51 yaşındayım ve 20 yıldır fiziğim hiç değişmedi. Aynı elbiseleri giyiyorum, kilom, boyum aynı ve hiç hastalanmadım. Sabahları az yağlı keçi peyniri, tam buğday ya da çavdar ekmeği, maydanoz, bol zeytin yerim. Müsli ve yulaf ezmesi, az yağlı keçi sütü, organik yoğurt ve yumurta, bol ceviz ve içinde zencefil olan taze meyve suyu içerim.

ÖĞLEYİN

Öğle yemeklerini aksatmam. Köy tipi beslenirim. Çorba, bakliyat, balık türü yiyecekler. Beyaz makarna, pilav, beyaz ekmek yemem, içeceklerime asla şeker atmam. Ara öğünde de ceviz, badem, kuru üzüm, erik pestili, meyve, Antep fıstığı yerim.

AKŞAM

Akşamleyin mutlaka neşeyle yemek yerim eşimle. Balık ızgara, yeşil mercimek, siyah makarna, bulgur pilavı, sebze yerim. 22 yıl et hiç yemedim, son bir yıldır yemeye başladım. İşlem görmemiş et yerim, sucuk, pastırma yemem. Tavuk hiç yemem, içim almıyor. Kuzu eti yerim, sığır eti sağlıklı değildir.

ZAYIFLAMAK İÇİN BUNU YİYİN..

[PAGE]

Kategori : SAĞLIK