Küçük çocuğun önünde cinayet

  • Ana Sayfa
  • Küçük çocuğun önünde cinayet
Küçük çocuğun önünde cinayet
Tartıştığı eski eşini bıçaklayarak öldürdü. Küçük oğlu engel olmak isteyince öfkeli baba onu da yaraladı.Abone ol

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir kişi, tartıştığı eski eşini bıçaklayarak öldürdü. Üç yaşındaki oğlunun elinden yaralanmasına yol açan baba, bıçakla intihar girişiminde bulundu.

Alınan bilgiye göre, new jersey seo Bedih K. (25), oğlu Ahmet Kaan K'yi (3) görmek için bir süre önce boşandığı eski eşi Elif B'nin (20) oturduğu Kavak Sokak'taki evine gitti.

Bedih K. ile eski eşi Elif B, evde oğlu Ahmet Kaan ile Elif B'nin teyzesi Nurhan K'nin (50) olmasına rağmen tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bedih K. eski eşi Elif B'yi göğsünden bıçakladı. Teyze Nurhan K'nin engel olmaya çalıştığı sırada Bedih K, oğlunun da elinden yaralanmasına neden oldu.

Olay yerinden kaçan Bedih K, bir süre sonra yol ortasında elindeki bıçağı karnına saplayarak intihar girişiminde bulundu.

Ağır yaralanan Elif B, kaldırıldığı İnegöl Devlet Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Bedih K. ise aynı hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı. Elinden yaralanan çocuğun tedavisi ise acil serviste yapıldı.

İşitme ve konuşma engelli teyze Nurhan K. ise yeğeninin öldüğü haberini alınca sinir krizi geçirdi.Kategori : GÜNCEL