Eskişehirspor'un Rıza Çalımbay kararı

  • Ana Sayfa
  • Eskişehirspor'un Rıza Çalımbay kararı
Eskişehirspor'un Rıza Çalımbay kararı
Eskişehirspor Rıza Çalımbay ile nikah tazeledi. Yönetim teknik direktor ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.Abone ol

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, tesislerdeki imza töreninde yaptığı konuşmada, Rıza Çalımbay ile başarılı geçen iki yılı geride bıraktıklarını belirterek, Turkcell Süper Lig'in sezon sonuna yaklaşır Metın ken Çalımbay ile 2 yıllık sözleşme daha yaptıklarını kaydetti.

Çalımbay ile Eskişehirspor yönetiminin, takımın geleceği için birçok konuda anlaştıklarını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''Çalımbay da herhangi bir zorluk çıkartmadan sözleşmeyi kabul etti. Kendisine teşekkür ediyorum. Eskişehirspor, planlarını tek tek yerine getiriyor. Bu sezon rakiplerimize talihsiz puanlar verdik. Puanları vermeseydik zirvede şampiyonluk yarışı yapabilirdik. Önümüzdeki sezon da zirve yarışında olacak bir takım yaratmak istiyoruz. Eskişehirspor iki yıl içerisinde kendini çok geliştirdi. İyi bir sistem oluşturup bir dünya kulübü olma yolunda ilerliyor.''

Teknik Direktör Rıza Çalımbay da Eskişehirspor'da iyi işler yaptıklarını belirterek, gelecek sezonda takımın daha güzel yerlere gelmesi için çalışacağını bildirdi.

Çalımbay, birlik ve beraberlik içerisinde Eskişehirspor'u hak ettiği yere getireceklerini söyledi.Kategori : GÜNCEL