Evliyken tadı varmış, bekarken yok

  • Ana Sayfa
  • Evliyken tadı varmış, bekarken yok
Evliyken tadı varmış, bekarken yok
Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz'ün "Evliğimizi Can'ın gece hayatı bitirdi" açıklamasına böyle yanıt verdi. Abone ol

Petek Dinçöz'ün biten evliliğiyle ilgili açıklamalarına eski eşi Can Tanrıyar'dan yanıt geldi. Dinçöz'ün 'gece hayatı' suçlamasına hak veren Tanrıyar Vatan'a şunları söyledi:

* Evlendiğimizde Petek gece hayatım biter diye bekledi. Ancak biteceğine arttı. Kötü bir alışkanlık. Şu an vajinismus tedavisi tersi oldu. Boşandıktan sonra gece hayatını azalttım. Evliyken tadı varmış, bekarken tadı yok. Evde bekleyenin varken, eve dönme zorunluluğu olduğunda daha bir heyecan veriyormuş. Tamamen serbestim ama o kadar keyifli olmuyormuş.

* Artık Petek evinde rahat uyuyabiliyor, beni beklemiyor. Ben de tam tersi, sabahlara kadar gezmiyorum erkenden eve dönüyorum. İnsan sıktıkça kaçar, hayat böyledir. O serbestlik var ya 'Oooh ister eve giderim, istersem gitmem' diye. O serbestlik beni çok erken saatlerde eve döndürmeye başladı. Gittiğim bir sürü eğlence yeri vardı, 10 gündür adım atmıyorum.

* Petek'le çok güzel dostuz. Bugün ameliyat oldum, kist yağ bezeleri vardı, onları aldılar. Hastaneye gelen en yakınım oydu, yanımda o vardı. Boşanma davası çıkışı hiç konuşmadık ama o soğukluğu aştık.

* Bana karşı yanlış hiçbir şey yapmadı. Evliliğin bitmesinin sebebi benim gece hayatımdı, doğrudur. Aşk ve sevginin ötesinde olağanüstü bir alışkanlık oluyor 10 sene sonra. Biz 3 gün bile ayrı kalmamıştık.

Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz'ün 'Artık bir araya gelmemiz imkansız' sözüne karşılık 'Hiçbir şey için asla kelimesini kullanmam. Yarının ne getireceğini Allah'tan başka kimse bilemez' dedi.Kategori : MAGAZİN